REFERENTIES

ADAM – Brussels Design Museum

Affordable Art Fair

Allegrarte

Ars Musica

Arsène 50

Arthus Gallery

Atelier Isabelle de Borchgrave

Balkan Trafik

Bam Mons

BANAD Festival

Big Bang Festival & Oorsmeer / Zonzo Compagnie

BIGuitar Festival

Brussels Creative Forum

Brussels Jazz Weekend

Bruxelles Babel

Brosella Folk & Jazz

CAV&MA – Choeur de Chambre de Namur & Les Agrémens

CAV&MA – Millenium Orchestra

CENTRALE for contemporary art

Centrum Lamot

Centrum voor Joods-Marokkaanse Cultuur, Collectie Dahan-Hirsch

Centre Henri Pousseur / Images Sonores

Charleroi danse

Cinema Arenberg

CIVA – Internationaal Centrum voor Stad, Architectuur en Landschap

Compagnie Act-Hours

Compagnie Thor / Thierry Smits

Compagnie Zoo / Thomas Hauert

Courants d’airs / Koninklijk Conservatorium Brussel

Délégation générale du Québec à Bruxelles

Ecran Total / Cinema Arenberg

Editions Alice (Sortie ‘Comment tout ça tient’)

Editions CIVA

Editions l’une et l’autre (Martine Wijckaert)

Editions Mardaga

Editions Versant Sud

Ensemble Les Métamorphoses

ESAC

 

Espace Magh

Europalia

European Foundation for Culture

Faculteit Architectuur La Cambre Horta – ULB

Festival Artonov

Festival bis-ARTS

Festivals de Wallonie

Festival Des Blocs / Les Meutes

Festival Été Mosan

Festival ‘Les Inattendues’

Festival Musiq’3

Festival Passa Porta

Festival Philo Escales

Festival Salon (Provence, France)

Festival van de Vrijheid

Flagey

Flora

Fondation Leblanc

Franc’Pairon

Frédérick Haas

Geloofd zij de kunst

Ghalia Benali

Goethe-Institut Brussel

Het Erasmushuismuseum

Hitasura

Honda Competion for Classical Music

Ictus

Igloo

ING Art

Internationale Koningin Elisabethwedstrijd

International Yehudi Menuhin Foundation

Isabelle de Borchgrave

Istituto Italiano di Cultura in Brussel

Jacques Charlier

Jean-Luc Fafchamps

Joods Museum van België

Kanal-Centre Pompidou

Klarafestival

Koningin Elisabeth Muziekkapel

Koningin Elisabethwedstrijd

Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België

 

L’Ancre

L’Ouvroir

Lamot

La Balsamine

La Bellone

La Cambre

La Roza Enflorese

Le 140

Le Jour le plus Court

Les Midis de la Poésie

Les Nuits d’Encre

Line Adam

LMS Gallery

LOD Muziektheater

Luc Van Malderen

Mâäk’s Spirit

MAD Brussels

Magazine Philo ‘Philéas & Autobule’

Mamady Keita

Marathon des Mots

Marc Danval

Marc Grauwels

Martin de Marneffe

MARS

Met-X

Midis-Minimes

Mobile Music Playground

Mons 2015

Mons 2025

Mons, Capitale Culturelle

MUba – Tourcoing

Museum van Elsene

Musica Ficta

Muziekpublique

Naïve / Harmonia Mundi

Nathanaël Gouinv

Octurn

Open Monumentendag

Origin

OSA – Christian Scheur

Oxalys

Palais des Beaux-Arts de Charleroi

 

Palais des Beaux-Arts de Lille

Parcours d’Artistes Sint-Gillis & Vorst

Paul Day

Pierre de Surgères

Printemps baroque

Prométhéa

Quatuor Danel

Quentin Dujardin

Quintessence

Racine

ReMuA

Scène Off

Silvia Hatzl

Sint-Gorikshallen

SMartBe

Solal

Soledad

Sony

Sound Arts : Ambroisie / Cyprès / Pan Classics

Stichting Kanal

Stichting voor de Kunsten

Strokar

Symfonieorkest Vlaanderen

SYSMO

[‘tactus]

Théâtre de la Parole

Thierry Smits / Compagnie Thor

Thomas Meuwissen

Ti Philo

Toine Thys

ULB Culture

Festival Européen du Quatuor à cordes, Les Voix intimes

Valérie Berckmans

VOID

Vrijheidsfestival

Walk

Walter Hus

Week van de Klank

Zita Swoon

ZOO / Thomas Hauert