REFERENTIES

Ars Musica

Arsène 50

Arthus Gallery

Atelier Isabelle de Borchgrave

BANAD Festival

Big Bang Festival & Oorsmeer / Zonzo Compagnie

BIGuitar Festival

Brussels Creative Forum

Brussels Jazz Weekend

Bruxelles Babel

CAV&MA – Choeur de Chambre de Namur & Les Agrémens

CAV&MA – Millenium Orchestra

Centrale for contemporary art

Centrum Lamot

Centrum voor Joods-Marokkaanse Cultuur, Collectie Dahan-Hirsch

Centre Henri Pousseur / Images Sonores

Charleroi danse

Cinema Arenberg

CIVA – Internationaal Centrum voor Stad, Architectuur en Landschap

Compagnie Act-Hours

Compagnie Thor / Thierry Smits

Compagnie Zoo / Thomas Hauert

Courants d’airs / Koninklijk Conservatorium Brussel

Délégation générale du Québec à Bruxelles

European Foundation for Culture

Ecran Total / Cinema Arenberg

Editions Alice (Sortie ‘Comment tout ça tient’)

Editions CIVA

 

Editions l’une et l’autre (Martine Wijckaert)

Editions Mardaga

Editions Versant Sud

ESAC

Espace Magh

Europalia

Festival ‘Les Inattendues’

Festival bis-ARTS

Festival Musiq’3

Festival Passa Porta

Festival Philo Escales

Festival Salon (Provence, France)

Flagey

Flora

Franc’Pairon

Frédérick Haas

Geloofd zij de kunst

Ghalia Benali

Goethe-Institut Brussel

Het Erasmushuismuseum

Hitasura

Honda Competion for Classical Music

Ictus

ING Art

Internationale Koningin Elisabethwedstrijd

International Yehudi Menuhin Foundation

Istituto Italiano di Cultura in Brussel

Jacques Charlier

Jean-Luc Fafchamps

Joods Museum van België

Klarafestival

Koningin Elisabeth Muziekkapel

Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België

L’Ancre

Lamot

La Balsamine

La Bellone

La Cambre

La Maison du Conte

La Roza Enflorese

Le Jour le plus Court

Les Festivals de Wallonie

Les Midis de la Poésie

Les Nuits d’Encre

Line Adam

LOD Muziektheater

Luc Van Malderen

Mâäk’s Spirit

MAD Brussels

Magazine Philo ‘Philéas & Autobule’

Mamady Keita

Marathon des Mots

Marc Danval

Martin de Marneffe

MARS

Met-X

Midis-Minimes

Mons 2015

Mons 2025

MUba – Tourcoing

Museum van Elsene

Musica Ficta

Naïve / Harmonia Mundi

Octurn

Origin

OSA – Christian Scheur

Oxalys

Palais des Beaux-Arts de Charleroi

Palais des Beaux-Arts de Lille

Parcours d’Artistes

Paul Day

Pierre de Surgères

Printemps baroque

Prométhéa

Quatuor Danel

Quintessence

Racine

ReMuA

Silvia Hatzl

Sint-Gorikshallen

SMartBe

Solal

Soledad

Sony

Sound Arts : Ambroisie / Cyprès / Pan Classics

Stichting voor de Kunsten

Strokar

Symfonieorkest Vlaanderen

SYSMO

[‘tactus]

Thierry Smith / Compagnie Thor

Thomas Meuwissen

Ti Philo

Toine Thys

ULB Culture

Festival Européen du Quatuor à cordes, Les Voix intimes

Valérie Berckmans

Vrijheidsfestival

Walk